Wydarzenia 2019

Zapowiedzi wydarzeń

18 maja 2019 - VII OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD DIAPORAM I FOTOGRAFII CYFROWYCH

Zapraszamy do udziału w VII OGÓLNOPOLSKIM PRZEGLĄDZIE DIAPORAM I FOTOGRAFII CYFROWYCH PTTK pt. "Byłem - Widziałem - Zdobyłem". Konkurs przeznaczony jest tylko dla członków PTTK. Organizatorami konkursu są:

  • Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej
  • Wałbrzyski Ośrodek Kultury


Organizatorzy i współorganizatorzy:

KFK Wałbrzych - VII Przegląd Diaporam

Relacje wydarzeń

26 stycznia 2019 - wernisaż wystawy Piotra Chwaji pt. "Klejnoty lasu"

W Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy Piotra Chwaji pt. "Klejnoty lasu".

Ujmując temat w dużym uproszczeniu autor zaprezentował na swoich pracach otaczające nas drzewa. Ich piękno i niepowtarzalność. Prace obrazują szczególną umiejętność fotografującego do postrzegania w przestrzeni lasu tych miejsc, które zasługują na szczególną uwagę. Zaprezentowane zdjęcia podziwiali licznie przybyli goście. Klimat spotkania sprzyjał swobodnej dyskusji i komentowania poszczególnych zdjęć. Pojawiały się skojarzenia do „fok” „brody” leśnych elfów czy stworów budzących strach. Nie zabrakło też dyskusji czy kwiaty wokół drzewa to „wrzosy” czy „łubiny”. Warto, by prace Piotra Chwaji obejrzeli zarówno ci, którzy interesuje się szeroko pojętą turystyką, jak i te osoby, którym bliska jest dobra fotografia krajoznawcza.

Wystawę można oglądać do 15 lutego - zapraszamy.

Wystawa "Klejnoty lasu" KFK Wałbrzych